Informator
III sesja Rady Miejskiej VIII kadencji
Herb Ciechanowca
 
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2018"
Zaproszenie na konkurs plastyczny "Rodzinne bombki 2018"
18 grudnia mija termin złożenia prac w konkursie plastycznym "Rodzinne bombki 2018". Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do rodzin zamieszkałych w Dekanacie... »»
 
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektakl - 16 grudnia godz. 18.00
Rotmistrz Pilecki - zaproszenie na spektaklBurmistrz Ciechanowca zaprasza na spektakl "Rotmistrz Pilecki" w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu... »»
 
Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego
COKiS zaprasza na Turniej Tenisa StołowegoCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Ciechanowca w kategorii mężczyzn w niedzielę, 16 grudnia 2018 r...  »»
 
Zadbaj o bezpieczeństwo - akcja społeczna "Zaproś kominiarza"
Zadbaj o bezpieczeństwo - zaproś kominiarza!Krajowa Izba Kominiarzy prowadzi akcję społeczną "Zaproś kominiarza". Regularne usuwanie zanieczyszczeń z przewodów kominowych  zabezpiecza przed powstaniem pożaru... »»
 
Nowy obowiązek NGO wobec KRS
Ogłoszenie edycji 2018 Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Ustawa o Krajowym Rejestrze Sądowym nakłada nowy obowiązek na organizacje pozarządowe - muszą dodatkowo dostarczyć adresy do doręczeń osób reprezentujących podmiot... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 14.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 17-18.12.2018 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
E-zdrowie ułatwia rejestrację
Podlaski System Informacyjny e-ZdrowieE-Zdrowie to portal umożliwiający szybką rejestrację na wizytę lub do poradni. Dostęp do rejestracji online otrzymuje każdy pacjent, który założy konto na portalu. Portal udostępnia aktualne informacje... »»
 
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki - IV edycja wystartowała
Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki
Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1433
facebook      instagram      youtube

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna
 
Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

 
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl