Informator
Ogłoszenie o konsultacjach
logo NGO
Burmistrz Ciechanowca ogłasza konsultacje projektu „Programu współpracy w 2018 roku Gminy Ciechanowiec z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w ustawie... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Profilaktyka chorób serca”, który odbędzie się 23 października 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 26.10.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Eko Odkrywcy już po raz piąty
Eko Odkrywcy już po raz piąty
Wystartowała piąta edycja konkursu Eko Odkrywcy, który zachęca nauczycieli oraz ich podopiecznych do aktywnego dbania o środowisko. W tym roku na zwycięzców czekają nagrody w postaci dofinansowania projektów... »»
 
Wysokość składki na ubezpieczenie w IV kwartale 2017 roku
Logo KRUSKRUS Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że w IV kwartale 2017 roku wysokość skłdki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie nadal... »»
 
Propozycja współpracy dla rolników
Logo PGEPRK FARE w Ciechanowcu oferuje bezpłatne przekazanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych i zaprasza rolników chcących wykorzystywać osady do nawożenia pól... »»
 
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy
Podlaska Fundacja Empatia szuka wolontariuszy Podlaska Fundacja Empatia zaprasza do współpracy dorosłych, młodzież i dzieci, którzy lubią kontakt ze zwięrzętami i chcą poświęcić swój czas na spacery z psami... »»
 
Rekrutacja do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia
Zapisy do klasy I Społecznej Szkoły Muzycznej Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza rekrutację do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2017/18 w klasie fortepianu. Zapisy w siedzibie COKiS...  »»
 
Zmiana kwot przychodów emerytów i rencistów
Logo KRUSKRUS  informuje, że od 1 września 2017 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych... »»
 
UTW zaprasza na wykład
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Suplementy diety – stosować czy nie”, który odbędzie się 20 października 2017 roku o godz. 17.00 w budynku COKiS... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1217

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl