Informator
Cykl bezpłatnych projekcji filmowych "Oskarowe Piątki"
Oskarowe PiątkiZapraszamy na bezpłatną projekcję filmową z cyklu "Oskarowe Piątki" w naszym mieście, w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej 26 kwietnia godz. 19.00... »»
 
Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskie
 Święto Narodowe Trzeciego Maja - uroczystości miejskieBurmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Marek Karolewski zapraszają do wzięcia udziału w uroczystościach miejskich.... »»
 
Orkiestra Dęta zaprasza na Koncert Jubileuszowy z okazji 111-lecia
OsOrkiestra Dęta zaprasza na Koncert JubileuszowyCiechanowiecka Orkiestra Dęta zaprasza na Koncert Jubileuszowy z okazji 111-lecia powstania, 3 maja o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej ... »»
 
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady"
Zaproszenie do udziału w konkursie "Motyle, ważki i inne owady" Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają do udziału w powiatowym konkursie plastycznym "Motyle, ważki i inne owady"... »»
 
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"
Festiwal Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza 25 kwietnia 2019 r. do udziału w gminnych eliminacjach Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, Tata i Ja"... »»
 
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Szkolne obchody Dnia Ziemi
Uczniowie i wychowawcy ze Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika  w Ciechanowcu zapraszają na szkolne obchody Dnia Ziemi, które odbędą się 26 kwietnia 2019  r. (piątek) od godz. 8.00 w Szkole Podstawowej... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
Komunikat o zwalczaniu szrotówka kasztanowcowiaczka
KasztanCelem ograniczenia populacji szrotówka w okresie wiosennym można zastosować m.in. opaski lepowe na pnie drzew służące do odłowu szrotówka... »»
 
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznie
PoleDziałania: Projekt dla młodzieży aktywnej społecznieFundacja Wspomagania Wsi zaprasza młodzież w wieku 16-19 lat z miejscowości do 20 tys. mieszkańców na warsztat dla młodych aktywistów w ramach projektu PoleDziałania... »»
 
Przywrócić historię skazaną na zapomnienie - spotkanie z Robertem Radzikiem
Przywrócić historię skazaną na zapomnieMiejska Biblioteka Publiczna 9 kwietnia 2019 r. zaprasza na spotkanie z Robertem Radzikiem autorem książek o Żołnierzach Niezłomnych... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1505

COKiS

Galeria

Wydarzenia kulturalne

wszystkie »»     

ciechanowiec.plciechanowiec.pl