Informator
Zaproszenie na kino plenerowe
COKiS zaprasza na koncertOd godziny 20.00, w sobotę 26 sierpnia, obok placu zabaw przy Parafii pw. NMP z Fatimy będą wyświetlane: film animowany pt. "Dom" i "Kabarety na dużym ekranie". To ostatni z czterech seansów filmowych... »»
 
Rekrutacja do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia
Zapisy do klasy I Społecznej Szkoły Muzycznej Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu ogłasza rekrutację do Społecznej Szkoły Muzycznej I stopnia na rok szkolny 2017/18 w klasie fortepianu. Zapisy do 1 września...  »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 22-25.08.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Narodowa Sztuka Białoruska
Narodowa Sztuka Białoruska
Organizatorzy zapraszają na wernisaż wystawy "Narodowa Sztuka Białoruska" w poniedziałek, 28 sierpnia 2017 roku o godz. 12.00 w salach Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu... »»
 
Uroczystości w 71. rocznicę śmierci Danuty Siedzikówny "Inki"
71 rocznica śmierci Danuty Siedzikówny „Inki”
Organizatorzy uroczystości związanych z 71. rocznicą śmierci "Inki" - Danuty Siedzikówny, zapraszają na mszę świętą w intencji żołnierzy podziemia antykomunistycznego... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego - do dyspozycji są kajaki i rowery wodne
Wypożyczalnia sprzętu wodnego COKiS
COKiS na okres letni udostępnił wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do dyspozycji są kajaki i rowery wodne. Wypożyczalnia mieści się przy ciechanowieckim zalewie... »»
 
Mini Strefa Relaksu zaprasza
Mini Strefa RelaksuCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają do korzystania z „Mini Strefy Relaksu” przy wypożyczalni sprzętu wodnego, gdzie czekają leżaki i książki... »»
 
Najlepszy Produkt Turystyczny
Logo Polskiej Organizacji Turystycznej
Rozpoczęła się XV edycja konkursu na „Najlepszy Produkt Turystyczny  - Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej” mający na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych... »»
 
Propozycja współpracy dla rolników
Logo PGEPRK FARE w Ciechanowcu oferuje bezpłatne przekazanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych i zaprasza rolników chcących wykorzystywać osady do nawożenia pól... »»
 
KRUS przestrzega przed próbą wyłudzenia
Logo KRUSKRUS OR w Białymstoku otrzega  przed próbą wyłudzenia pieniędzy przez osoby podające się za pracowników KRUS, pod pozorem ściągnięcia zaległości... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1186

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl