Informator
Bezpłatne badania mammograficzne
26 czerwca 2017 roku w Ciechanowcu można będzie wykonać bezpłatne badania mammograficzne. Na badanie mogą zarejestrować się wszystkie kobiety w wieku od 50 do 69 lat... »»
 
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Zaproszenie na wykład "Droga do sławy i sukcesu"
Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu zaprasza na wykład pt. „Droga do sławy i sukcesu”, który odbędzie się w czwartek 29 czerwca 2017 roku o godz. 17.00... »»
 
IV Otwarte Mistrzostwa Ciechanowca w Scrabble
I Mistrzostwa Ciechanowca w scrabbleZapraszamy do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach Ciechanowca w Scrabble, które odbędą się 8-9 lipca 2017 roku w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 28.06.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na "Jarmark Żubra"
Hajnowski Dom Kultury zaprasza na „Jarmark Żubra” Hajnowski Dom Kultury organizuje 16 lipca 2017 roku XI Jarmark Żubra – "Rozsmakuj się w hajnowskim miodzie". Wiodącym tematem tegorocznej edycji są...  »»
 
Terminy składania sprawozdań
Logo NGO
Organizacje pozarządowe muszą złożyć finansowe sprawozdania, nawet jeśli w danym roku obrotowym nie miały przychodów i kosztów. 10 lipca mija termin na złożenie sprawozdania do urzędu skarbowego... »»
 
Wakacje w Bibliotece
Wakacje w Bibliotece Biblioteka Publiczna wraz z filiami w Winnej-Poświętnej i Pobikrach zaprasza na Wakacje w Bibliotece. Jeden dzień w tygodniu, przez cały lipiec zapraszamy dzieci na zabawy ruchowe, quizy, zagadki... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego - do dyspozycji są kajaki i rowery wodne
Wypożyczalnia sprzętu wodnego COKiS
COKiS na okres letni uruchamia od 16 czerwca wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do dyspozycji są kajaki i rowery wodne. Wypożyczalnia mieści się przy ciechanowieckim zalewie... »»
 
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku przypomina o obowiązku wykonywania co 3 lata badań sprzętu przeznaczonego do stosowania środków ochrony roślin... »»
 
Komunikat w sprawie zatruć pszczół
Komunikat  w sprawie zatruć pszczół Coraz częściej dochodzi do zatruć owadów zapylających co pokazuje, że niektórzy rolnicy zapominają o przestrzeganiu zasad dobrej praktyki rolniczej o nie stosowaniu środków toksycznych dla pszczół... »»
 

««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 1165

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl