Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich Drukuj
09.03.2017.

W związku z przygotowywaniem wniosków o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich, które zawierały związek małżeński w roku 1967 i wcześniej, obecnie mieszkają na terenie naszego miasta lub gminy i dotychczas nie zostały odznaczone medalami.

Chcielibyśmy uhonorować wszystkich Jubilatów i na uroczystość obchodów 50-lecia małżeństwa zaprosić wszystkie pary małżeńskie, które przeżyły w jednym związku 50 lat i więcej, ale nie posiadamy ewidencji małżeństw, które były zawarte poza terenem naszej gminy.

Będzie nam miło spotkać się ze wszystkimi Jubilatami. Prosimy o zgłaszanie takich par w terminie do 31 marca 2017 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ciechanowcu (osobiście - pokój nr 16 lub telefonicznie - 86 277 11 45 wew. 25).

 

                                                                          

Kierownik USC
Barbara Niewiarowska

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl