Regulamin
Zaproszenie na szkolenie dla organizacji pozarządowych Drukuj
16.03.2017.

Burmistrz Ciechanowca zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu Gminy Ciechanowiec na bezpłatne szkolenie "Ochrona danych osobowych w NGO", 29 marca 2017 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu.

Wszystkie organizacje pozarządowe przetwarzają dane osobowe, są to m.in.: dane członków organizacji, wolontariuszy, pracowników, uczestników projektów. Zgodnie z art. 3 ust. 2 pkt 2 ustawy o ochronie danych osobowych wszystkie te dane wymagają posiadania i stosowania polityki bezpieczeństwa danych osobowych, dlatego też zachęcamy przedstawicieli organizacji do wzięcia udziału w szkoleniu. Podczas szkolenia omówione zostaną różne kwestie związane z ochroną danych osobowych w tym: jak prawidłowo zbierać oświadczenia o ochronie danych osobowych, jak tworzyć politykę bezpieczeństwa informacji, kto to jest administrator danych osobowych, zbiory danych osobowych, przetwarzanie danych osobowych w systemach informatycznych, praktyczne stosowanie przepisów z ochrony danych osobowych.

Szkolenie poprowadzi Andrzej Rybus-Tołłoczko, administratywista, przez 9 lat pracował w urzędach samorządowych i rządowych, od 17 lat działa aktywnie w organizacjach pozarządowych, wdrażał politykę bezpieczeństwa informacji w wielu instytucjach, współprzewodniczący ze strony organizacji pozarządowych Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji.

Czas szkolenia ok. 3 godzin.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu do 27 marca 2017 r.: telefonicznie pod numerem  86 2771145 wew. 35 lub poprzez e-mail: akieliszek@ciechanowiec.pl, otomaszewska@ciechanowiec.pl.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

XXIV sesja Rady Miejskiej
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Ciechanowiec
XXIV sesja Rady Miejskiej odbędzie się 27 marca 2017 roku o godz. 9.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ciechanowcu. W porządku obrad m.in. uchwała w sprawie ustalenia wysokości opłat... »»
 
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni nauczyciela wspomagającego
Przedszkole w Ciechanowcu zatrudni psychologa do pracy z dziećmi
Przedszkole zatrudni nauczyciela do pracy z dzieckiem autystycznym od 1 września 2017 r. Zainteresowane osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje prosimy o kontakt... »»
 
Mija termin złożenia CIT-8
logo NGO
31 marca 2017 roku mija termin złołożenie CIT-8 w urzędzie skarbowym. Termin ten obowiązuje wszystkie organizacje pozarządowe, których rok oborotowy pokrywa się z rokiem kalendarzowym... »»
 
Planowane przerwy w dostawach energii elektrycznej 29.03.2017 r.
PGEPGE Dystrybucja Oddział Białystok informuje, iż w związku z pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej... »»
 
XI Turniej Szachowy im. Cz. Burdziuka o Puchar Burmistrza Ciechanowca
Turniej Szachowy im. Czesława BurdziukaCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na XI Turniej Szachowy im. Czesława Burdziuka. 2 kwietnia można zostać mistrzem Ciechanowca i zdobyć Puchar Burmistrza... »»
 
Urząd Stanu Cywilnego przyjmuje zgłoszenia par małżeńskich
Urząd Stanu Cywilnego przygotowuje JubileuszPrzygotowując wnioski o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, Urząd Stanu Cywilnego w Ciechanowcu prosi o zgłaszanie par małżeńskich... »»
 
Konkurs Plastyczny "Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka"
COKiSCOKiS i Nadleśnictwo Rudka ogłaszają Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku w Nadleśnictwie Rudka”. Prace należy dostarczyć do 31 marca 2017 r. do COKiS...  »»
 
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert
Herb Ciechanowca
Burmistrz Ciechanowca ogłasza otwarte konkursy ofert na realizację zadań publicznych Gminy Ciechanowiec. Konkursy skierowane są do organizacji pozarządowych... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Rodzina 500+

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl