Program
Muzyczny prezent na Dzień Mamy Drukuj
02.06.2017.

Od kilku lat uczniowie Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, działającej przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu organizują z okazji Dnia Matki koncert „Gram mojej Mamie”.
 
Muzyczny prezent na Dzień Mamy

fot. COKiS


Tegoroczny Koncert odbył się w sali Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, a poprowadzili go Julia Sabak i Dawid Koc. Gościnnie wystąpiły absolwentki szkoły Urszula Pełszyk i Natalia Ziółkowska. W repertuarze znalazły się utwory muzyki rozrywkowej i klasycznej, przeplatane cytatami i sentencjami o matczynym uśmiechu, cierpliwości i miłości.  

W koncercie „Gram mojej Mamie” wystąpili:
Amelia Czarnecka – „Polskie Drogi” i „Raindrops Keep Falling On My Head”
Natalia Ziółkowska – „Lacrimosa” i „Blue Tango”
Gabriela Boratyńska – „Trojak”
Rozalia  Boratyńska – „Stokrotka”
Maja Klima – „Pieski Małe Dwa”
Maja Czarnecka – „Romance De Amor”
Stanisław Panas – „Nokturn”
Kamila Wojtkowska – „Na Stokach Mandżurii”
Julia Sudorowska – „Fale Amuru”
Zuzanna Niemyjska – „Kołysanka”
Julia Tenderenda – „Greensleves”
Mateusz Maksimczuk – „Ach Ty Cyganko”
Michał Dadura – „Guantanamera”
Kacper Klepacki – „Na Dancingu”
Adam Olszewski – „Mona Lisa”
Julia Sylwestrzuk – „Usta Milczą, Dusza Śpiewa”
Seweryn Lipski – „River Flows In You”
Agnieszka Akonom – „Alfie”
Oliwia Dudek – „Strangers In The Night”
Urszula Pełszyk – „Arrivedrerci Roma”
Adam Olszewski – „Save The Best For Last”


Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia
istnieje przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu od 2007 roku. Zajęcia odbywają się codziennie, a prowadzą je Andrzej Sokołowski, Damian Krawczewski i Jacek Dudek. Dzieci i młodzież uczą się gry na fortepianie, skrzypcach, akordeonie, gitarze oraz na instrumentach dętych.

Informacje o zapisach do Społecznej Szkoły Muzycznej można uzyskać w siedzibie COKiS ul. Mostowa 6 lub pod numerem telefonu 86 271 05 63.


          Więcej zdjęć...
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na "Wianki na Nurcu"
Woda i ogień podczas tegorocznych Wianków na Nurcu Zapraszamy na "Wianki na Nurcu" - jedną z najstarszych imprez organizowanych w Ciechanowcu, która odbędzie się w sobotę 23 czerwca. W programie wiele atrakcji, w tym m.in. obóz historyczny... »»
 
Zaproszenie na zawody
Zawody „O Puchar Burmistrza Ciechanowca” w Wędkarstwie SpławikowymTegoroczne Spławikowe Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę 17 czerwca na zalewie w Ciechanowcu, rozegrane zostaną w dwóch kategoriach: seniorzy i juniorzy...  »»
 
Zaproszenie na wystawę "Ignacy Pieńkowski. Malarz z Podlasia"
Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu zaprasza na otwarcie wystawy czasowej pn. "Ignacy Pieńkowski (1877-1948). Malarz z Podlasia"... »»
 
Nowe kwoty przychodów w KRUS
Logo KRUSKRUS informuje, że od 1 czerwca 2018 r. zmieniły się kwoty przychodów decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń emerytalno-rentowych. Kwoty miesięcznego przychodu... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Bezpłatne zabiegi sterylizacji
Adopcja suczek z terenu Gminy Ciechanowiec Rusza projekt, w ramach którego w 2018 roku odbędą się bezpłatne zabiegi sterylizacji psów i kotów, których właścicielami są mieszkańcy Gminy Ciechanowiec. Ilość miejsc jest ograniczona... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl