Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu Drukuj
16.04.2018.
 
Inwestycja pn.: "Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi". 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. informuje, że po wizji terenowej na trasie południowego odcinka projektowanego gazociągu Polska-Litwa przeprowadzonej w terminie od 26 do 30 marca br., oraz zgodnie z wymaganiami dla tej inwestycji, konieczne jest obecnie przeprowadzenie badań geologicznych dla trudnych terenów w miejscach newralgicznych na trasie projektowanego gazociągu.
 
Z uwagi na powyższe uwarunkowania informujemy, iż w okresie od 17 kwietnia do 25 maja 2018 roku prowadzone będą badania geologiczne.

Informujemy jednocześnie, iż w trakcie ww. czynności, możliwe jest wejście na teren nieruchomości/działek prywatnych w zakresie niezbędnym dla wykonania badań geologicznych wymaganych do sporządzenia właściwej dokumentacji i opracowań na potrzeby inwestycji. Wykonawcą badań geologicznych będzie Przedsiębiorstwo Geologiczne POLGEOL S.A. działające na podstawie umowy z Projektantem - Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji odnośnie inwestycji - prosimy o ewentualny bezpośredni kontakt z przedstawicielem Działu Komunikacji Korporacyjnej GAZ-SYSTEM - panią Martą Marcinow tel.: 22 189 08 76 lub w formie elektronicznej na adres: polska-litwa@gaz-system.pl.

 

                                          

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie
Dyrektor Artur Jastrzębski


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Zaproszenie na XXII Otwarte Zawody o Puchar Burmistrza Ciechanowca
XXI Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza CiechanowcaBurmistrz Ciechanowca i Koło Łowieckie „Rogacz” zapraszają na XXII Otwarte Zawody w Wieloboju Myśliwskim o Puchar Burmistrza Ciechanowca, które odbędą się w niedzielę... »»
 
Zaproszenie na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego
Zaproszenie na Zawody SpinningoweKoło Wędkarskie „Jazgarz” nr 87 zaprasza na Zawody Spinningowe o Puchar Banku Spółdzielczego, które odbędą się w czwartek 3 maja. Zbiórka na wyspie... »»
 
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Majowy Konkurs Jednego Wiersza
Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu zaprasza do uczestnictwa w drugiej edycji Majowego Konkursu Jednego Wiersza. Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych i ma charakter otwarty... »»
 
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu
Wizje lokalne na południowym odcinku projektowanego gazociąguGAZ-SYSTEM S.A. informuje, że od 17.04. do 25.05.2018 r. prowadzone będą badania geologiczne na projektowanym południowym odcinku gazociągu Polska-Litwa... »»
 
Co podróżny może mieć w bagażu
Co podróżny pmoże przewozić w bagażu (fot. pixabay.com)Główny Lekarz Weterynarii przypomina podróżnym przyjeżdżającym z krajów trzecich o zakazie przywozu w bagażu osobistym produktów pochodzenia zwierzęcego. Zakaz obowiązuje od 2009 roku... »
 
Weź udział w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich
Dotacje na rozwijanie działalności gospodarczej
Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, już dziś możesz zgłosić się do akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich... »»
 
Turnusy rehabilitacyjne dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS
Logo KRUSKRUS w okresie wakacji letnich organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Wypoczynek dzieci łączony jest z rehabilitacją wad i chorób układu ruchu oraz układu oddechowego... »
 
1% podatku dla Józia Duchovskiego
Wpłaty 1% dla Bogusi Dąbrowskiej Osoby, które mają możliwość odliczenia 1% od należnego podatku mogą pomóc w leczeniu chorego na autyzm Józia Duchovskiego, wypełniając deklarację PIT. Józio jest pod opieka Fundacji Silentio... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl