Program
Badania geologiczne na południowym odcinku projektowanego gazociągu Drukuj
16.04.2018.
 
Inwestycja pn.: "Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczpospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi". 

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. informuje, że po wizji terenowej na trasie południowego odcinka projektowanego gazociągu Polska-Litwa przeprowadzonej w terminie od 26 do 30 marca br., oraz zgodnie z wymaganiami dla tej inwestycji, konieczne jest obecnie przeprowadzenie badań geologicznych dla trudnych terenów w miejscach newralgicznych na trasie projektowanego gazociągu.
 
Z uwagi na powyższe uwarunkowania informujemy, iż w okresie od 17 kwietnia do 25 maja 2018 roku prowadzone będą badania geologiczne.

Informujemy jednocześnie, iż w trakcie ww. czynności, możliwe jest wejście na teren nieruchomości/działek prywatnych w zakresie niezbędnym dla wykonania badań geologicznych wymaganych do sporządzenia właściwej dokumentacji i opracowań na potrzeby inwestycji. Wykonawcą badań geologicznych będzie Przedsiębiorstwo Geologiczne POLGEOL S.A. działające na podstawie umowy z Projektantem - Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych informacji odnośnie inwestycji - prosimy o ewentualny bezpośredni kontakt z przedstawicielem Działu Komunikacji Korporacyjnej GAZ-SYSTEM - panią Martą Marcinow tel.: 22 189 08 76 lub w formie elektronicznej na adres: polska-litwa@gaz-system.pl.

 

                                          

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Rembelszczyźnie
Dyrektor Artur Jastrzębski


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl