Program
Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe Drukuj
09.05.2018.
 
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zaprasza pasjonatów sportu walki na "Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja, które odbędzie się 12-13 maja 2018 roku w sali klubu przy placu 3 Maja 20 w Ciechanowcu.  
 
"Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja" to zadanie publiczne realizowane w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki na podstawie umowy nr PR.526.3.2018 zawartej 9 kwietnia 2018 roku pomiędzy Gminą Ciechanowiec a Mazowiecko-Podlaskim Klubem Karate.
 
Zadanie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, a ma na celu upowszechnianie sportów walki wśród mieszkańców Gminy Ciechanowiec poprzez zorganizowanie seminarium sportowo-szkoleniowego z mistrzami sztuk walki dla młodych sportowców, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa oraz promocja zdrowego i sportowego stylu życia.
 
Początek seminarium 12 maja o godz.10.00. Zapisy u prezesa klubu Artura Więzowskiego tel. 604 259 053.
 
                                                      Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 
Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

COKiS zaprasza na mecze "strona na stronę" i regaty kajakowe
Ferie w COKiS
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Stadion Miejski i zalew na Nurcu na mecze piłki nożnej "strona na stronę" i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza... »»
 
Dofinansowanie miniprojektów
Wnioski o dofinansowanie miniprojektówOrganizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą składać do 20 sierpnia 2018 r. wnioski o dofinansowanie miniprojektów realizowanych na terenie województwa podlaskiego. Środki pochodzą z budżetu... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
4 sierpnia na rzece Bug odbędzie się VI edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody
Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody
8 września 2018 r. w Biebrzańskim Parku Narodowym odbędą się XVII Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody „Biebrzańskie Sianokosy”... »»
 
Nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych
logo NGO
Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych. Ustawa zobowiązuje do uzyskania wpisu do rejestru organizatorów turystyki... »»
 
Wernisaż linorytów Marka Turkota
Wernisaż linorytów Marka Turkota
COKiS zaprasza na wystawę linorytów Marka Turkota. Wernisaż pt. „Moja wspaniała przygoda” odbędzie się 24 lipca 2018 roku o godz. 18.00 w budynku Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl