Program
Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe Drukuj
09.05.2018.
 
Mazowiecko-Podlaski Klub Karate zaprasza pasjonatów sportu walki na "Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja, które odbędzie się 12-13 maja 2018 roku w sali klubu przy placu 3 Maja 20 w Ciechanowcu.  
 
"Seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja" to zadanie publiczne realizowane w sferze upowszechniania kultury fizycznej i turystyki na podstawie umowy nr PR.526.3.2018 zawartej 9 kwietnia 2018 roku pomiędzy Gminą Ciechanowiec a Mazowiecko-Podlaskim Klubem Karate.
 
Zadanie skierowane jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, a ma na celu upowszechnianie sportów walki wśród mieszkańców Gminy Ciechanowiec poprzez zorganizowanie seminarium sportowo-szkoleniowego z mistrzami sztuk walki dla młodych sportowców, zwiększenie poczucia bezpieczeństwa oraz promocja zdrowego i sportowego stylu życia.
 
Początek seminarium 12 maja o godz.10.00. Zapisy u prezesa klubu Artura Więzowskiego tel. 604 259 053.
 
                                                      Mazowiecko-Podlaski Klub Karate
 
Zaproszenie na seminarium sportowo-szkoleniowe bezpieczni mieszkańcy III edycja
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl