Program
Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai Polish Cup 2018 Drukuj
07.05.2018.

250 zawodników i zawodniczek z Polski i z zagranicy wzięło udział w Pucharze Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate zorganizowanym przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate w hali sportowej w Wysokiem Mazowieckiem.

Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai Polish Cup 2018

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Karatecy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, w mieszanych formach walki Karate Kyokushin Budokai, Ju Jitsu Grappling, K1 Thai Kickboxing oraz w formule Kata. „Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown (czyli walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai), nie mniejsze towarzyszyły walkom najmłodszych zawodników turnieju, w szczególności tych walczących w formule grappling mini MMA. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali puchary, medale i pamiątkowe dyplomy” – relacjonował wydarzenie Artur Więzowski prezes Mazowiecko-Podlaski Klub Karate.

Ciechanowieccy reprezentacji Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate (w swoich kategoriach wagowych i wiekowych) zdobyli:
Wiktoria Bartnikowska – 2 miejsce w kumite,
Bartosz Godlewski – 1 miejsce w grapplingu,
Bartłomiej Kendzierski – 2 miejsce w kumite,
Kacper Łukasiuk – 2 miejsce w grapplingu oraz 2 miejsce w kumite,
Klaudia Łukasiuk – 1 miejsce w grapplingu,
Oliwia Puchalska – 1 miejsce w grapplingu oraz 1 miejsce w kumite,
Hubert Smolarczuk – 2 miejsce w kata,
Cyprian Żurowski – 2 miejsce w grapplingu.

Atrakcją tegorocznego Pucharu Polski był „Taniec Lwa” w wykonaniu gości z Wietnamu oraz pokazy techniki rozbijania przedmiotów tamashiwari, a także prezentacja sprawności dzieci.

Ciechanowiecki akcent widać było nie tylko wśród organizatorów czy zawodników, ale i zaproszonych gości, w gronie których byli Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński oraz były podopieczny ciechanowieckiego klubu karate komisarz Artur Duszak. Pozostali goście honorowi to mistrzowie wietnamskich sztuk walki Dang Tam Thuan, Chu Van Truong, NguYen Viet Ha, La Duc Trung, Marcin Nguyen Tien, Nguyen Anh Tuan, a także sekretarz Miasta Wysokie Mazowieckie Ewa Konarzewska, soke Bogdan Puczyński, komandor Michał Kamiński i dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem Jarosław Jankowski.

Sędzią głównym zawodów był sensei Robert Gaździk. Komitet organizacyjny tworzyli: shihan Artur Więzowski, sensei Wojciech Zagdański oraz sensei Zbigniew Dąbrowski.

Puchar International Budo Kai Polish Cup 2018 odbył się przy wsparciu finansowym: Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Wysokomazowieckiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie i Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie. Sponsorami tego wydarzenia byli również: Optyka Okularowa Pryzmat Polanis Dariusz, PHU Okneks Łukasz Kamiński, Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem, Sklep U Jana Grzegorz Łopuski, Krzysztof Kopania - wiceprezes Polskiej Federacji IBK.

Lista finalistów (format DOC i PDF
 

          Więcej zdjęć...
                             

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

COKiS zaprasza na mecze "strona na stronę" i regaty kajakowe
Ferie w COKiS
Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na Stadion Miejski i zalew na Nurcu na mecze piłki nożnej "strona na stronę" i regaty kajakowe o Puchar Burmistrza... »»
 
Dofinansowanie miniprojektów
Wnioski o dofinansowanie miniprojektówOrganizacje pozarządowe i grupy nieformalne mogą składać do 20 sierpnia 2018 r. wnioski o dofinansowanie miniprojektów realizowanych na terenie województwa podlaskiego. Środki pochodzą z budżetu... »»
 
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskich
Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rowerów miejskic
COKiS zaprasza nad ciechanowiecki zalew do wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów miejskich. Wypożyczalnia mieści się w budynku obok Stadionu Miejskiego... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
500 kajaków - największy spływ kajakowy na Podlasiu
500 kajaków – największy spływ kajakowy na Podlasiu
4 sierpnia na rzece Bug odbędzie się VI edycja spływu kajakowego „500 kajaków”. Spływ rozpocznie się w Drohiczynie. Każdy kto chce wziąć udział w tym największym spływie... »»
 
Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody
Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody
8 września 2018 r. w Biebrzańskim Parku Narodowym odbędą się XVII Mistrzostwa Świata w Koszeniu Bagiennych Łąk dla Przyrody „Biebrzańskie Sianokosy”... »»
 
Nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych
logo NGO
Od 1 lipca obowiązują nowe przepisy dotyczące zgłaszania imprez turystycznych. Ustawa zobowiązuje do uzyskania wpisu do rejestru organizatorów turystyki... »»
 
Wernisaż linorytów Marka Turkota
Wernisaż linorytów Marka Turkota
COKiS zaprasza na wystawę linorytów Marka Turkota. Wernisaż pt. „Moja wspaniała przygoda” odbędzie się 24 lipca 2018 roku o godz. 18.00 w budynku Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu, ul. Mostowa 6... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl