Program
Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai Polish Cup 2018 Drukuj
07.05.2018.

250 zawodników i zawodniczek z Polski i z zagranicy wzięło udział w Pucharze Polski Polskiej Federacji Instytut Budokai Karate zorganizowanym przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate w hali sportowej w Wysokiem Mazowieckiem.

Międzynarodowy Puchar Polski International Budo Kai Polish Cup 2018

fot. Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


Karatecy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, w mieszanych formach walki Karate Kyokushin Budokai, Ju Jitsu Grappling, K1 Thai Kickboxing oraz w formule Kata. „Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule Knockdown (czyli walki pełno kontaktowe Kyokushin Budokai), nie mniejsze towarzyszyły walkom najmłodszych zawodników turnieju, w szczególności tych walczących w formule grappling mini MMA. Na zakończenie zwycięzcy otrzymali puchary, medale i pamiątkowe dyplomy” – relacjonował wydarzenie Artur Więzowski prezes Mazowiecko-Podlaski Klub Karate.

Ciechanowieccy reprezentacji Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate (w swoich kategoriach wagowych i wiekowych) zdobyli:
Wiktoria Bartnikowska – 2 miejsce w kumite,
Bartosz Godlewski – 1 miejsce w grapplingu,
Bartłomiej Kendzierski – 2 miejsce w kumite,
Kacper Łukasiuk – 2 miejsce w grapplingu oraz 2 miejsce w kumite,
Klaudia Łukasiuk – 1 miejsce w grapplingu,
Oliwia Puchalska – 1 miejsce w grapplingu oraz 1 miejsce w kumite,
Hubert Smolarczuk – 2 miejsce w kata,
Cyprian Żurowski – 2 miejsce w grapplingu.

Atrakcją tegorocznego Pucharu Polski był „Taniec Lwa” w wykonaniu gości z Wietnamu oraz pokazy techniki rozbijania przedmiotów tamashiwari, a także prezentacja sprawności dzieci.

Ciechanowiecki akcent widać było nie tylko wśród organizatorów czy zawodników, ale i zaproszonych gości, w gronie których byli Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński oraz były podopieczny ciechanowieckiego klubu karate komisarz Artur Duszak. Pozostali goście honorowi to mistrzowie wietnamskich sztuk walki Dang Tam Thuan, Chu Van Truong, NguYen Viet Ha, La Duc Trung, Marcin Nguyen Tien, Nguyen Anh Tuan, a także sekretarz Miasta Wysokie Mazowieckie Ewa Konarzewska, soke Bogdan Puczyński, komandor Michał Kamiński i dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem Jarosław Jankowski.

Sędzią głównym zawodów był sensei Robert Gaździk. Komitet organizacyjny tworzyli: shihan Artur Więzowski, sensei Wojciech Zagdański oraz sensei Zbigniew Dąbrowski.

Puchar International Budo Kai Polish Cup 2018 odbył się przy wsparciu finansowym: Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Wysokomazowieckiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie i Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie. Sponsorami tego wydarzenia byli również: Optyka Okularowa Pryzmat Polanis Dariusz, PHU Okneks Łukasz Kamiński, Bank Spółdzielczy w Wysokiem Mazowieckiem, Sklep U Jana Grzegorz Łopuski, Krzysztof Kopania - wiceprezes Polskiej Federacji IBK.

Lista finalistów (format DOC i PDF
 

          Więcej zdjęć...
                             

Mazowiecko-Podlaski Klub Karate


 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Informator

Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowym
Prośba o niekorzystanie z jednostek pływających o napędzie motorowymDyrektor COKiS i Koło Wędkarskie "Jazgarz" zwracają się z prośbą o niekorzystanie 27 maja w godz. 14.30-17.00 z jednostek pływających o napędzie motorowym... »»
 
Koncert "Gram mojej Mamie"
COKiS zaprasza na koncertCiechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert "Gram mojej Mamie" w wykonaniu uczniów Społecznej Szkoły Muzycznej Pierwszego Stopnia, który odbędzie się w sobotę 26 maja... »»
 
Rodzinny Dzień Dziecka
Zaproszenie na Rodzinny Dzień DzieckaZapraszamy na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się w niedzielę 27 maja. W programie wiele atrakcji, a wśród nich: animacje „Trolle w krainie szczęścia”, spławikowe zawody rodzinne, pokazy służb... »»
 
Mobilna Akademia Młodych Orłów w Ciechanowcu
Mobilna Akademia Młodych Orłów w CiechanowcuPolski Związek Piłki Nożnej zaprasza na bezpłatne szkolenie dla trenerów, instruktorów i wszystkich chętnych, które odbędzie się w Ciechanowcu 22 maja... »»
 
Oddaj krew - czekamy 5 czerwca w Ciechanowcu
Oddaj krew - uratuj życie!RCKiK w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi, która odbędzie się 5 czerwca (wtorek) w Ciechanowcu w godz. 9.00-13.00... »»
 
KRUS przypomina o obowiązku zgłoszenia pomocnika
Logo KRUSKRUS przypomina, że rolnicy mają obowiązek zgłoszenia pomocnika, z którym została zawarta umowa o pomocy przy zbiorach, do ubezpieczeń w KRUS... »
 
Komunikat o pojawieniu się mączniaka prawdziwego
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin WIORiN w Białymstoku informuje o pojawieniu się mączniaka prawdziwego zbóż i traw w uprawach pszenicy ozimej i pszenżyta ozimego... »»
 
UTW zaprasza na wykłady
Komunikat w sprawie sprzętu do stosowania środków ochrony roślin Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Ciechanowcu uczestniczy w programie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod nazwą „Wsparcie Uniwersytetów Trzeciego Wieku", realizowanym  przez Instytut Działalności... »»
 
Więcej z informatora

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl