Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Drukuj
31.10.2018.
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej

Gmina Ciechanowiec zrealizowała zadanie pod nazwą: „Zakup wyposażenia do świetlicy w remizie strażackiej OSP Winna-Chroły” współfinansowane ze środków budżetu Województwa Podlaskiego na rok 2018 w ramach „Programu odnowy wsi województwa podlaskiego” na realizację przez gminy zadań istotnych dla sołectw z terenu województwa.
 
Nowe wyposażenia świetlicy w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej

fot. Z. Poniatowski MPI


Jednym z założeń ogłoszonego wiosną tego roku naboru wniosków był wzrost inicjatyw lokalnych, których celem będzie rozwój kapitału społecznego oraz kształtowanie więzi lokalnych w sołectwach. W świetlicy znajdującej się w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej brakowało krzeseł i stołów, co utrudniało nie tylko organizację spotkań mieszkańców sołectw Winna-Poświętna i Winna-Chroły, a także zebrań członków Ochotniczej Straży Pożarnej.

W ramach przedsięwzięcia zakupiono 15 drewnianych stołów oraz 120 krzeseł tapicerowanych, dzięki czemu w dużym stopniu poprawiono funkcjonalność i estetykę pomieszczenia oraz zwiększono możliwości prowadzenia przez lokalną społeczność różnorodnych działań.
 
Łączny koszt inwestycji wyniósł 19 949,62 zł, z czego 9974,81 zł stanowi dofinansowanie z budżetu Województwa Podlaskiego.
 
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Wzorowa Gmina

Biuletyn Informacji Publicznej

Cyfrowy Urząd

System Informacji Przestrzennej

Informacja Turystyczna

Mapa interaktywna
COKiS
Galeria

Wydarzenia kulturalne

Pytania do Burmistrza
eKartka 
wszystkie »»     

Pogoda Euro Horoskop
ciechanowiec.plciechanowiec.pl