Burmistrz Ciechanowca ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu.

Do konkursu może przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone przepisami Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać osoba zajmująca stanowisko dyrektora oraz inne stanowisko kierownicze w publicznym przedszkolu, publicznej szkole podstawowej, publicznej szkole ponadpodstawowej oraz publicznej placówce

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku zaprasza do wzięcia udziału w akcji pobierania krwi.

Krew będzie można oddawać w Ciechanowcu, 3 czerwca 2020 r. (środa), w godzinach 9.00-13.00 w ambulansie przy Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu.

Pierwsze Internetowe Mistrzostwa Ciechanowca w Szachach odbędą się w niedzielę, 31 maja. Turniej rozegrany zostanie na www.chess.com, a wystartować w nim może każdy pasjonat szachów.

Zawodnicy zgłaszają się do turnieju 31 maja od godziny 9.00. W tym celu należy mieć aktywne konto na chess.com. Ciechanowiecki turniej dostępny będzie w zakładce Graj/Turnieje/. Chess.com pozwala dołączać do turnieju na godzinę przed rozpoczęciem. Wszyscy chętni do startu muszą się zapisać w godz. od 9.00 do 10.00.Turniej planowany jest na 7 rund - komputer losuje przeciwników i robi ogólną klasyfikację.

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok informuje, że w związku z planowanymi pracami na urządzeniach elektroenergetycznych nastąpią przerwy w dostawach energii elektrycznej na terenie działania Rejonu Energetycznego Bielsk Podlaski.

Dodatkowych informacji udziela: Centrum Dyspozytorskie Bielsk Podlaski tel. 85 740 53 34 (całodobowo) lub 991

Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu uruchomił wypożyczalnię rowerów, która mieści się przy Punkcie Informacji Turystycznej w Ciechanowcu pl. 3 Maja 31.

Wypożyczalnia jest czynna w godzinach otwarcia PIT.