odwolane Muzeum Rolnictwa im. Ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu, Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Parafia p.w. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu ogłaszają XXIII Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej. Patronat nad konkursem objął Ordynariusz Diecezji Drohiczyńskiej, J.E. ks. Biskup Piotr Sawczuk.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. Przy ocenie palm będą brane pod uwagę indywidualne pomysły twórców oraz estetyka wykonania.

 

Organizatorzy konkursu zapraszają wszystkich uczestników z palmami do udziału we Mszy Świętej oraz uroczystej procesji 5 kwietnia w Kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu o godzinie 10.00.

 

Palmy wraz z kartą zgłoszenia należy dostarczyć do Muzeum Rolnictwa im. Ks. K. Kluka w Ciechanowcu do 18 marca 2020 r. do godziny 14.00.

Lista z wynikami konkursu (zajęte miejsce) będzie dostępna od 30 marca 2020 r. w siedzibie Muzeum Rolnictwa, na stronie internetowej www.muzeumrolnictwa.pl oraz tel. 86 277 13 28 wew. 21.

Tradycyjnie wręczenie nagród i wyróżnień wykonawcom palm nastąpi w Niedzielę Palmową 5 kwietnia 2020 r. w godz. 12.00 - 15.30 w pałacu Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu.

 

pobierz